Czym jest oprogramowanie dedykowane?

Prowadzenie biznesu to ciągłe wyzwania, z którymi każdy przedsiębiorca musi się zmagać, tak aby wyróżnić się na tle konkurencji oraz poprawiać swoje wyniki. Niezbędnym do tego narzędziem jest oprogramowanie dedykowane, czyli projektowane pod konkretne scenariusze biznesowe. Wspomagają one realizację wyznaczonych celów, dzięki swojej efektywności oraz elastyczności do wymagań.

Oprogramowanie dopasowane do twoich potrzeb

Tworzymy oprogramowanie na zamówienie. Poznań jest miastem, w którym wielu naszych klientów oczekiwało optymalizacji bieżących procesów, programów dostosowanych w 100% do swoich wymagań. Nasza oferta obejmuje także monitoring systemu wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, wsparcie techniczne po zakończonym wdrożeniu oraz szkolenie pracowników. Programy dla firm możemy zaprojektować od samych podstaw.

Tworzymy niezbędne programy dla firm

Jesteśmy deweloperami, którzy oprogramowanie na zamówienie w Poznaniu tworzą od 2007 roku. Dokonujemy wnikliwych analiz pracy oraz potrzeb naszych klientów podczas realizowania każdego projektu. Zdajemy sobie sprawę, że odpowiednio zoptymalizowane oprogramowanie dedykowane stanie się podstawą do osiągnięcia coraz lepszych efektów działalności przedsiębiorstwa. Tworzymy bazodanowe, internetowe oraz mobilne oprogramowanie dla firm. Poznań był pierwszym miastem, które skorzystało z naszych usług.

W swoim dorobku mamy zakończone realizacje dotyczące stron intranetowych działających w oparciu o Microsoft SharePoint Server, platformy ERP oraz przeznaczone do obsługi klientów czy internetowy kantor. Każde oprogramowanie na zamówienie w Poznaniu było zarządzane przez nas podczas całego cyklu produkcji, czyli od projektu, poprzez wykonanie i automatyzacje procesu budowania, testowania kodu i sporządzenie dokumentacji, wdrożenie produkcyjne.

Rozwiązania niezbędne do czerpania korzyści z IT

Naszym głównym celem jest dostarczenie naszym klientom rozwiązań, które oprócz najwyższej jakości pozwalają pełne wykorzystywanie możliwości innowacji technologicznych w swoim biznesie. Wychodzimy poza swoją branżę, tak aby stworzyć wartościowe oprogramowanie dedykowane, dopasowane do rynku. Współpracujemy z partnerami, którzy posiadają doświadczenia z różnych dziedzin.

Programy dla firm to dla nas satysfakcja, stąd kładziemy nacisk na wysoką jakość obsługi. Angażujemy się w każdy projekt z dużą dozą energii. Tworzenie oprogramowania dedykowanego to dla nas czysta przyjemność oraz hobby. Dzięki temu możemy zrealizować nawet najbardziej złożone scenariusze dla naszych klientów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*