Oprogramowanie dedykowane dla firm – rozwiązanie skrojone na miarę!

Tworzymy programy komputerowe szyte na miarę – piszemy oprogramowanie jak najlepiej dopasowane do twoich potrzeb. W naszej ofercie znajdują się aplikacje internetowe, oprogramowanie dedykowane dla środowiska Windows z wykorzystaniem technologii Microsoft, a także systemy baz danych.

Oprogramowanie dedykowane

Standardowe produkty, sztampa, powtarzalność… Jeśli szukasz typowych rozwiązań, mamy dla ciebie coś znacznie lepszego. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań dostosowanych do twoich wymagań, twoich potrzeb, twojego projektu. Na tym właśnie polega oprogramowanie dedykowane.

Oprogramowanie dla firm

Stawiamy na bezpieczeństwo, wydajność i wysoką jakość. Mamy pod kontrolą cały cykl produkcji oprogramowania dla firm – od projektu, przez realizację i testowanie kodu, aż po dokumentację i wdrożenie produkcyjne.

Poznań to za mało

Jesteśmy z Poznania i działamy przede wszystkim na rynku lokalnym, w Wielkopolsce. Jednak nasze portfolio obejmuje także liczne projekty i realizacje spoza Poznania – zarówno z innych miejscowości w Polsce, jak i z zagranicy. Zobacz więcej na https://www.thinq.pl/oprogramowanie

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*